Přijďte na jarní víkend
taoistického tai chi pro začátečníky

Seznámíte se se sestavou taoistického tai chi a po absolvovaní víkendu můžete pokračovat ve cvičení v některé z našich pravidelných skupin.

Kdy se víkend pro začátečníky koná?

V sobotu 6. dubna dopoledne 9.15–9.45 příchod a registrace, od 10.00 do 12.00 hodin cvičení, odpoledne od 13.30 do 18.00 hodin a v neděli 7. dubna od 9.30 do 14.00 hodin.

Kde?

V Centru STTC na Gorkého 45 v Brně. V Centru bude k dispozici čaj, káva a malé občerstvení. Na oběd je možnost jít do některé restaurace v okolí či v blízkém centru města. Můžete také zůstat v Centru a najíst se ze svých vlastních zásob.

Kolik to stojí?

900,- Kč. Platí se v hotovosti v sobotu před začátkem cvičení. Cena zahrnuje víkend a zároveň členský příspěvek na tři měsíce. Podmínkou účasti na akci je vyplnění členské přihlášky. Na víkendové cvičení můžete navázat a pravidelně cvičit po následující tři měsíce.

Lidé, kteří už cvičí a mají zaplacené členské příspěvky, platí stejně?

Protože Víkend je přednostně určen pro úplné začátečníky, kteří nejsou členy Sdružení, členové jsou přihlášeni jako náhradníci. Když je volné místo, pak jsou pozváni a platí 200,- Kč.

Co budu potřebovat?

Přineste si pohodlné oblečení, v němž se cítíte dobře a můžete se volně pohybovat, dále pak botasky nebo tenisky, ve kterých máte dobrý kontakt s podlahou. Může být chladno, proto si nezapomeňte vzít mikinu nebo vestu.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásíte se vyplněním a odesláním registračního formuláře.

Informační letáček.

Stránky Sdružení TTC