Přijďte na jarní víkend
taoistického tai chi pro začátečníky

Naučit se Taoistické tai chi za víkend? Možná to zní nereálně, ale vyplatí se to vyzkoušet. V průběhu víkendu se seznámíte se sestavou 108 pohybů Taoistického tai chi, příjemně se uvolníte a uděláte něco pro své zdraví. Po absolvování víkendu se můžete zúčastňovat na kterékoliv z našich skupin.

Kdy se víkend pro začátečníky koná?

V sobotu 13. dubna dopoledne 9.30 příchod a registrace, od 10.00 do 12.00 hodin cvičení, odpoledne od 14.00 do 18.00 hodin a v neděli 14. dubna od 9.00 do 12.00 hodin.

Kde?

V Centru STTC na ulice Čs. legií 20, poblíž zastávky tramvaje Elektra v Ostravě.

Kolik to stojí?

900,- Kč. platba proběhne v hotovosti při registraci na začátku víkendu. V poplatku je zahrnutý víkend + 3měsíční členství ve Sdružení taoistického tai chi (tj. možnost pokračovat ve skupinách začátečníků v celé ČR).

Co si mám přinést?

Pohodlné oblečení a sportovní obuv (tenisky apod.) Možnost přespání v místě cvičení za 50 Kč – nutné přinést si vlastní karimatku a spacák, kuchyňka s rychlovarnou konvicí, WC a sprcha je k dispozici.

Jak se mohu přihlásit?

Zašlete nám prosím Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, rok narození, adresa bydliště) na adresu vop@taoist.cz do 10. 4. 2019.

Jak se mohu přihlásit?

V ceně není zahrnuto jídlo, zajištěny pouze nápoje (voda, čaj, káva) a drobné občerstvení. V blízkosti Centra je restaurace.

Další informace Vám poskytneme na e-mailové adrese vop@taoist.cz nebo na tel. č. 776 064 701 (Jaroslav Skřivánek). Letáček v PDF ke stažení

Stránky Sdružení TTC