Přijďte na podzimní víkend
taoistického tai chi pro začátečníky

V tuto chvíli je podzimní víkend už plně obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník či náhradnice. Odpovíme Vám a pokud se uvolní místo, pošleme Vám pozvánku. Dole na stránce je link na registrační formulář. Děkujeme za pochopení.

Pravidelná skupina pro začátečníky začíná v pátek 3. listopadu od 19 hodin. Další pravidelné cvičení pro začátečníky budeme zahajovat v lednu a únoru.

Co vás čeká?

Seznámíte se se sestavou taoistického tai chi a po absolvovaní víkendu můžete pokračovat ve cvičení v některé z našich pravidelných skupin.

Kdy se víkend pro začátečníky koná?

V sobotu 4. listopadu od 9.30 je registrace a od 10 do 12 hodin se cvičí, odpolední cvičení je od 13.30 do 18.00 a v neděli 5. listopadu od 9.30 do 14.00.

Kde?

V Centru STTC v Haštalské ulici č. 11 nedaleko Staroměstského náměstí v Praze. V Centru bude k dispozici čaj, káva a malé občerstvení. Na oběd je možnost jít do některé ze mnoha restaurací v okolí. Můžete také zůstat v Centru a najíst se ze svých vlastních zásob.

Kolik to stojí?

750,- Kč. Platí se v hotovosti v sobotu před začátkem cvičení. Cena zahrnuje víkend a zároveň členský příspěvek na tři měsíce. Na víkendové cvičení můžete navázat a pravidelně cvičit po následující tři měsíce.

Lidé, kteří už cvičí a mají zaplacené členské příspěvky, platí stejně?

Protože Víkend je přednostně určen pro úplné začátečníky, kteří nejsou členy Sdružení, členové jsou přihlášeni jako náhradníci. Když je volné místo, pak jsou pozváni a platí 200,- Kč.

Co budu potřebovat?

Přineste si pohodlné oblečení, v němž se cítíte dobře a můžete se volně pohybovat, dále pak botasky nebo tenisky, ve kterých máte dobrý kontakt s podlahou. Může být chladno, proto si nezapomeňte vzít mikinu nebo vestu.

Jak se mohu přihlásit?

Přihlásit se můžete pomocí registračního formuláře.

Stránky Sdružení TTC